+98(21)55254831 | support@iran-choob.com | ارسال رایگان به همه جای ایران
ورود | ثبت نام
search ایران چوب
logo ×

تضمین بهترین قیمت

تضمین بهترین قیمت

از جمله مزایای خرید از وب سایت فروشگاه آنلاین ایران چوب ارتباط مستقیم خریدار با با تولید کننده است که این خود از جمله ملاک های قیمت پایین تر نسبت به بازار  است.

امروزه با قدم گذاشتن در بازار های مبلمان ایران با حجم وسیعی از محصولات برخورد می کنید که هر کدام دارای قیمت های پایین و یا نسبتا بالا هستند.متاسفانه در بازار های مبلمان ایران به جای رقابت بر سر جذب مشتری حداکثری بیشتر تمرکز بر روی تعیین قیمت هایی با سود بیشتر است.

ایران چوب در نظر دارد تا از این پس به صورت مستقیم وارد معامله با شخص خریدار شده تا هموطنان عزیز صرفه جویی بیشتری در زمینه خرید مبلمان و دکوراسیون منزل خود داشته باشند.

همچنین ایران چوب با در نظر گرفتن خدمت حمل رایگان در سراسر ایران اقدام به صرفه جویی در هزینه ها توسط مشتری کرده است که شما می توانید با مراجعه به بخش حمل رایگان از این مزیت بیشتر اطلاع پیدا کنید.

شما میتوانید در بخش معرفی هر محصول قیمت گذشته و یا قیمت محصولات مشابه با این محصول در سطح بازار های مبلمان ایران را در قسمت پایین قیمت مصوب  ایران چوب مشاهده کنید و از میزان صرفه جویی خود در خرید آن محصول آگاه شوید.

 

کیفیت . طراحی . قیمت

خرید حضوری