+98(21)55254831 | support@iran-choob.com | ارسال رایگان به همه جای ایران
ورود | ثبت نام
search ایران چوب
logo ×

ic کارت

*در حال حاضر این بخش به مشتریان حقوقی ایران چوب اختصاص دارد.

ic  کارت

حتما تا به حال تجربه خرید از یک فروشگاه معتبر را داشته اید و حتما متوجه این مساله شده اید که خرید شما از آن فروشگاه اغازی است بر همگام بودن با همان فروشگاه .

این بار ایران چوب برای همه ی مشتریان خود کارتی را تهیه کرده است که از لحظه خرید ، شما را وارد ایران چوب می کند . ic  کارت یا همان ایران چوب کارت تلفیقی از تمامی خدمات فروشگاه اینترنتی ایران چوب می باشد.از جمله امکانات و خدمات تعبیه شده برای ic  کارت را به شرح زیر است :

1 – کارت تخفیف      

2 – کارت هدیه

3 – کارت گارانتی

4 – کارت قرعه کشی

5 – کارت خدمات پس از فروش

6 – کارت عضویت در باشگاه مشتریان شرکت ایران چوب

1 – کارت تخفیف : این خدمت مخصوص مشتریانی است که تجربه خرید از ایران چوب را داشته اند.در این خدمت مشتری پس از ثبت خرید خود در وب سایت ایران چوب به طور خودکار اقدام به فعال نمودن طرح تخفیف خود می کند .

نحوه استفاده از این کارت برای عملیات تخفیف به این شرح است : هنگامی که شما برای دومین بار اقدام به خرید از وب سایت ایران چوب می کنید فیلد مربوط به ic  کارت خود را با کد مربوط به آن که بر روی ic  کارت درج شده است پر می کنید.پس از ثبت خرید به طور خودکار به  فاصله 24 ساعت بعد 3% از مبلغ کل خریداری شده توسط شما به شماره کارت درج شده در فاکتور واریز خواهد شد.

2 – کارت هدیه : ic  کارت مختص شخص مالک آن نمی باشد یعنی شما می توانید در صورت هماهنگی با واحد فروش ایران چوب اقدام به خرید برای شخصی دیگر نمایید.در این نوع از خرید تنها کافیست اقدام به پر کردن فیلد کد ic  کارت شوید.

3 -  کارت گارانتی : ic  کارت مشخصه ی محصولات خریداری شده توسط شماست.مدت گارانتی همه ی محصولات خریداری شده توسط شما در اکانت مربوط به این کارت ذخیره خواهد شد.

4 – کارت قرعه کشی : در صورتی که شما اقدام به پرداخت از طریق درگاه اینترنتی نمایید در قرعه کشی  ایران چوب شرکت خواهید کرد. شماره قرعه کشی شما همان کد ic  کارت شما می باشد.توجه داشته باشید همراه داشتن ic  کارت هنگام دریافت جایزه الزامی است.

5 – کارت خدمات پس از فروش : در صورتی که هر کدام از محصولات خریداری شده توسط شما نیاز به خدمات پس از فروش داشت با واحد خدمات پس از فروش ایران چوب تماس گرفته و با ارائه کد ic  کارت خود می توانید در اسرع وقت از این خدمت بهره گیرید.

6 – کارت عضویت در باشگاه مشتریان  ایران چوب  : شما با در اختیار داشتن ic  کارت همواره می توانید از اخرین جشنواره های تخفیف و قرعه کشی های فصلی و ..........  ایران چوب بهره مند گردید و همواره خود را عضوی از بزرگترین فروشگاه آنلاین مبلمان و دکوراسیون ایران عزیزمان بدانید.

 

کیفیت . طراحی . قیمت

خرید حضوری