+98(21)55254831 | support@iran-choob.com | ارسال رایگان به همه جای ایران
ورود | ثبت نام
search ایران چوب
logo ×

درباره ایران چوب

معرفی شرکت مبلمان و دکوراسیون ایران چوب

هیات مدیره ایران چوب

با هدف تولید و فروش مبلمان منزل ایران چوب در پاییز سال 1378 اقدام به تاسیس کارخانه ای متشکل از کادر حرفه ای و البته فضای متناسب با عرضه محصولات هر چه با کیفیت تر نمود.

تمرکز این مجموعه در سال های ابتدایی بر فروش هر چه بیشتر و البته گسترش فضای فروشگاهی خود بوده است.

در سال 1386 با توجه به وسعت فروش بالا و البته نیاز هر چه بیشتر به نیروی کار ایران چوب اقدام به تاسیس فضای تولید با مساحتی بالغ بر 5000 هزار متر مربع در نزدیکترین نقطه صنعتی به بازار مبلمان ایران نمود تا علاوه بر ایجاد اشتغال هر چه بیشتر با حذف مسافت زیاد بین فروشگاه و تولید موجب ارائه خدمات مناسب به خریداران گردد.

نمای کارخانه ایران چوب

امروزه این مجموعه با دارا بودن بیش از 150 پرسنل در واحد های تولید و دارا بودن کادر مجرب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش توانسته با بیش از 40 فروشگاه در سراسر کشور همکاری نماید.

همچنین تولید کامل مبلمان منزل اعم از مبل راحتی و کلاسیک ،سرویس خواب ، نهار خوری ، کالای خواب و اکسسوری های جانبی مانند میز های جلو مبل و میز تلویزیون توانسته تا نمایندگان فروش و البته مشتریان محترم را در زمینه انتخاب و خرید مبلمان منزل راحت گرداند.

واحد تولید ایران چوب

امید است تا با همکاری با فروشگاه های معتبر در سراسر کشور اقدام به عرضه محصولاتی با کیفیت و البته ارائه خدمات مناسب به شما صاحبان این فروشگاه ها نماییم.

در زیر به برخی از خدمات ( شامل امکانات فروشگاهی ، تبلیغات ،خدمات پس از فروش ، محصولات و شرایط ) که کارخانه ایران چوب به نمایندگان فروش خود و البته خریداران محترم ارائه میدهد اشاره خواهیم داشت.

 امکانات فروشگاهی ایران چوب

تابلو فروشگاه ایران چوب

امروزه اداره ی یک فروشگاه مبلمان خوب و معتبر مستلزم ارائه خدمات مناسب به خریداران و البته معرفی هر چه بهتر محصول است.مواردی مانند ایجاد دکوراسیون زیبا و محیطی مناسب برای ارائه و معرفی مبلمان به مشتریان از جمله اولویت های مدیر یک فروشگاه مبلمان منزل خواهد بود.شرکت ایران چوب سعی کرده تا با ارائه یک دکور مناسب برای محیط فروشگاهی نمایندگان خود محصولات این شرکت را در فضایی مناسب برای مشاهده مشتریان قرار داده تا امکان خرید هر چه راحت تر را برای ایشان ایجاد نماید .همچنین نمای بیرونی یک فروشگاه و تابلو از دیگر نکاتی است که ایران چوب به صورت رایگان برای نمایندگان خود ارائه خواهد داد.

استند قیمت ایران چوب

- درج قیمت بر روی هر محصول از جمله نکاتی است که می تواند اعتماد خریدار را نسبت به محصول شما به ارمغان آورد.ایران چوب سعی کرده تا با ثبت قیمت های مصوب و البته با حاشیه سود مناسب برای فروش هر محصول خیال نمایندگان فروش در سراسر کشور را در این امر راحت نماید.البته بر روی هر کدام از استند های قیمت که بر روی محصولات قرار خواهد گرفت امکان تفکیک قیمت به صورت نقد و اقساط وجود خواهد داشت.توجه داشته باشید که این استند های قیمت به صورت رایگان در اختیار نمایندگان قرار خواهد گرفت.

-از جمله مایحتاج اولیه هر فروشگاه لوازمی مانند کارت فروشگاه،فاکتور فروش،پاکت فاکتور،سر برگ،مهر فروشگاهی و البته ساک دستی برای قرار دادن پاکت است.لازم به ذکر است که تمامی موارد قید شده به صورت کاملا رایگان در اختیار نمایندگان فروش شرکت ایران چوب قرار خواهد گرفت.

بسته بندی محصولات ایران چوب

- بسته بندی مناسب از جمله دغدغه های یک مدیر فروشگاه برای ارائه محصولات خود به مشتریان است.حال اینکه این بسته بندی هم می تواند باعث سالم رسیدن محصول به خریدار گردد و هم میتواند رضایت خریدار از خرید خود را به ارمغان آورد.ایران چوب در ارائه محصولات خود به نمایندگان سعی داشته تا با استفاده از بهترین و بالاترین کیفیت بسته بندی خیال شما را از بابت این بخش از ارائه یک محصول راحت سازد.

حمل و نقل ایران چوب

- هزینه های گزاف حمل محصول از تولیدی تا فروشگاه در شهر شما و البته بعد هم تا درب منزل خریدار از جمله مشکلات بسیار مهم در اداره ی یک فروشگاه مبلمان است.حال اینکه در این امر مدیریت جا به جایی از طریق باربری از جمله موارد بسیار وقت گیر می باشد.ایران چوب سعی کرده تا با حذف این هزینه ها و البته ارائه حمل رایگان تا درب منزل خریدار نمایندگان فروش خود را برای اداره هر چه بهتر فروشگاه یاری نماید.گفتنی است که حمل مبلمان توسط ماشین های مخصوص و پرسنل آموزش دیده صورت خواهد پذیرفت.

تبلیغات ایران چوب

امروزه از جمله موارد بسیار مهم که می تواند بر روی فروش شما تاثیر گذار باشد تبلیغات محصول و فروشگاه تحت مدیریت شماست.ایران چوب برای تمام نمایندگان فروش خود در سطح هر شهر در چندین بخش مهم و به صورت کاملا هوشمندانه تبلیغات گسترده و البته رایگان انجام میدهد.

تبلیغات مجازی ایران چوب

- فضای مجازی از جمله بخش های مهم برای قرار دادن تبلیغات نمایندگان فروش شرکت ایران چوب است.گفتنی است که مدیریت این بخش تبلیغات توسط تیم فروش بسیار قوی ایران چوب صورت خواهد پذیرفت تا با اجرای یک برنامه بلند مدت ساکنین هر شهر فروشگاه تحت نمایندگی ایران چوب را به صورت کامل و به عنوان یک برند معتبر شناخته و باعث افزایش فروش برای نمایندگان محترم گردد.

- از دیگر موارد تبلیغاتی رایگان که شرکت ایران چوب برای نمایندگان خود ارائه خواهد داد  تبلیغات پیامکی این شرکت خواهد بود.این نوع از تبلیغات با هماهنگی نمایندگی هر شهر در بازه های زمانی معین اجرا خواهد شد.

تبلیغات بیلبوردی ایران چوب

- تبلیغات محیطی از دیگر خدماتی رایگان است که شرکت ایران چوب برای نماینده هر شهر خود ارائه خواهد داد.گفتنی است که این نوع از تبلیغات می تواند تاثیر به سزایی در شناسایی فروشگاه نمایندگان برای مردم خواهد داشت.در نظر داشته باشید که این نوع از تبلیغات تابع برخی از شرایط است که با هماهنگی مالک نماینده صورت خواهد پذیرفت.

خدمات پس از فروش ایران چوب

مهم ترین مسئله که میتواند خریداران محصولات ایران چوب را به یک مشتری وفادار تبدیل نماید خدمات پس از فروش تحت ارائه این شرکت است.به نحوی که از لحظه ثبت فاکتور خریدار از طریق دریافت پیامک وارد مجموعه باشگاه مشتریان شرکت ایران چوب شده و به صورت هوشمند با نماینده فروش در ارتباط خواهد بود.به نحوی که می تواند در هر لحظه از شرایط سفارش خود اگاه بوده و حتی با هماهنگی نمایندگی تغییراتی در سفارش خود ایجاد نماید.

ضمانت نامه ایران چوب

لازم به ذکر است که تیم خدمات پس از فروش ایران چوب در بازه های زمانی مشخص با تماس با خریداران محصولات این شرکت از رضایت مشتری آگاهی خواهد یافت و در صورت لزوم در اسرع وقت پیگیری موارد فنی را خواهد نمود.

همچنین در هنگام تحویل مبلمان کارت ضمانتنامه ضمیمه بسته بندی محصول خواهد گردید.

محصولات ایران چوب

نمایندگان فروش شرکت ایران چوب با پشتوانه بیش از دو دهه فعالیت کارخانه در زمینه تولید و فروش مبلمان منزل امروزه می توانند با ارائه محصولات با کیفیت و به روز و البته ست کامل از هر بخش از منزل به مشتریان  خود رضایت ایشان را به ارمغان آورند.

در حال حاضر دسته های زیر جز تولیدات کارخانه ایران چوب به شمار می آید که هر کدام از نمایندگان با توجه به متراژ فروشگاه با توافق تیم فروش کارخانه می توانند برای ارائه به مشتریان در شهر خود از آن بهره برند.

مبل راحتی

مبل کلاسیک

مبل استیل

مبل تختخوابشو

سرویس خواب

نهار خوری و صندلی

سرویس خواب نوزاد و کودک

کالای خواب ( تشک ، فریم و جک سرویس خواب )

اکسسوری ( میز های جلو مبل و عسلی ، میز تلویزیون ، آینه قدی ، کنسول ، ویترین )

امید است تا با همکاری با فروشگاه های معتبر در سراسر کشور اقدام به ارائه هر چه بهتر خدمات به نمایندگان فروش و البته عرضه محصولات با کیفیت به خریداران نماییم.

با آرزوی موفیقت روز افزون

واحد فروش شرکت مبلمان و دکوراسیون ایران چوب

خرید حضوری