+98(21)55254831 | [email protected] | ارسال رایگان به همه جای ایران
ورود | ثبت نام
drmohammadi
logo ×

درباره ایران چوب

درباره ایران چوب

  

ایران چوب در پاییز سال 1378 در تهران تاسیس شد.در سال های اولیه ،ایران چوب به صورت سنتی اقدام به تولید و فروش مبلمان و دکوراسیون در سطح بازار های مبلمان ایران می نمود.

در بهار سال 1386 ایران چوب اقدام به تاسیس کارخانه ای به مساحت 5000 متر مربع در نزدیکترین نقطه صنعتی به بازار مبل ایران و در مجاورت اتوبان بین المللی آزادگان نمود که در جهت تولید بیشتر و رسیدن به کیفیت استاندارد های روز جهانی بوده است.

در سال 1388 تعداد نمایندگی های فروش ایران چوب در مراکز استان ها به عدد 25 رسید و در سال 1391 ایران چوب موفق به صادرات مبلمان به کشور های عراق و لبنان گردید.

با پیشرفت روز به روز فضای مجازی و همچنین نوسانات بی علت قیمت و همچنین کیفیت در سطح بازار های مبلمان ایران، ایران چوب پس از 2 سال تحقیق مستمر تصمیم بر تاسیس اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی مبلمان و دکوراسیون در ایران را گرفته است.

همکاری  ایران چوب با زبده ترین و باتجربه ترین گروه های تولید یکی از رموز پیشرفت آن در سالیان اخیر می باشد.

از جمله مزیت های فروشگاه اینترنتی  مبلمان و دکوراسیون ایران چوب ارتباط مستقیم بین خریدار و تولید کننده است که باعث بهبود کیفیت محصولات و همچنین قیمت به صرفه تر نسبت به بازار های مبلمان ایران می باشد.

همچنین شما می توانید دیگر خدمات فروشگاه اینترنتی  ایران چوب را در بخش ای سی کارت ، تضمین بهترین قیمت ، حمل رایگان مطالعه فرمایید.

 

کیفیت . طراحی . قیمت